Szkoła języków obcych - fabryka języka
logo

aktualności

Witamy w Fabryce Języka!

Jeśli tu zaglądasz, to może oznaczać dwie rzeczy:
szukasz najlepszego miejsca do nauki języka obcego
myślisz o rozwoju osobistym dla siebie lub kogoś bliskiego

313-361-6196, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Next

o nas

Fabrykę Języka w Gdyni tworzą wyjątkowi nauczyciele. Nie jesteśmy sieciową firmą, oddziałem działającym według schematu. Jesteśmy nowoczesną szkołą językową, w której każdy uczeń dostaje naszą pełną uwagę, czas i poświęcenie. Stawiamy na przyjazną atmosferę, profesjonalizm i odpowiedzialność. W naszej szkole przygotowujemy do egzaminów językowych, prowadzimy kursy języka specjalistycznego, jak również różnorodne zajęcia dodatkowe dla najmłodszych.

Nauka w Fabryce Języka jest przyjemna, bezstresowa i skuteczna. Pracujemy w małych grupach (maksymalnie 6 osób), a program nauczania zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i umiejętności naszych uczniów. Najważniejsza dla nas jest swobodna komunikacja. Na zajęciach mówimy i myślimy w języku obcym.

Naszym priorytetem jest wyposażenie uczniów w odpowiednie narzędzia, by byli w stanie skutecznie komunikować się w języku docelowym. Wszystkie składowe: słuchanie, pisanie i czytanie są niezbędne, jednak to właśnie swobodne mówienie jest głównym celem, który wspólnie chcemy osiągnąć.

Dajemy z siebie wiele, ale wymagamy jeszcze więcej. W efekcie równie wiele dostajemy – nasi kursanci świetnie przyswajają nowe informacje. To nas najbardziej motywuje – gdy widzimy chęci naszych uczniów i radość, którą sprawia im uczestniczenie w zajęciach. To bezcenne doświadczenia, a właśnie one są najważniejsze w Fabryce Języka.

703-246-2866

oferta

Oferta Fabryki Języka jest bardzo szeroka: uczymy w oparciu o wartościowe podręczniki i efektywne metody; poprzez konwersacje, kursy indywidualne, specjalistyczne czy przyspieszone. Prowadzimy kursy j. angielskiego, norweskiego, hiszpańskiego, francuskiego, a także polskiego dla obcokrajowców.

Bazujemy na naszym doświadczeniu i nieustannym dokształcaniu. Towarzyszymy w nauce, a nie wskazujemy gotowe rozwiązania. Każdy kto do nas trafi, znajdzie odpowiedni dla siebie program nauczania.

Podczas naszego pierwszego spotkania sprawdzamy poziom umiejętności przyszłego ucznia i to pod nie układamy plan nauczania. Oferujemy bezpłatną lekcję pokazową, podczas której prezentujemy swoje metody i możliwości, a następnie uczeń podejmuje decyzję o przystąpieniu do kursu.

Jesteś zainteresowany kursem językowym w Twojej firmie? Zachęcamy do kontaktu!

Cennik 1 lekcja/tydzień 2 lekcje/tydzień
zajęcia indywidualne 80zł/60min. 70zł/60min.
zajęcia w parach 60zł/60min. 50zł/60min.
zajęcia grupowe (3-6 osób) 40zł/60min. 30zł/60min.
zajęcia dla dzieci (3-6 lat) 45zł/45min. 40zł/45min.
zajęcia plastyczne 35zł/90min.

Oferujemy także:

  • kursy firmowe odbywające się w siedzibie firmy
  • wycieczki (o terminach będziemy informować co najmniej miesiąc wcześniej)
  • tematyczne sesje zdjęciowe

Uwagi:
aktualnie obowiązuje promocja „poleć nas” – za każdą poleconą osobę, która podpisze z nami umowę oferujemy atrakcyjne zniżki
w naszej szkole przyznajemy rabat rodzinny (10% zniżki na kolejnego członka rodziny)
usługi szkół językowych zwolnione są z podatku VAT
cennik usług publikowany jest w celach informacyjnych
termin płatności został zawarty w umowie

(404) 779-0125

galeria

Next

kontakt

Fabryka Języka znajduje się w bliskim sąsiedztwie SP 20, ZSP 4, ZSP2, Gimnazujm nr 5. Najbliższe przystanki autobusowe: Gryfa Pomorskiego (29, 153, 710) oraz Myśliwska (23, 24, 27, 31, 172, 181, 710, 740, R, Z)

ul. Górnicza 6-8/1 81-572 Gdynia
biuro@fabrykajezyka.info.pl
+48787693616
4422619948