Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie.x

O inwestycji

Rezydencje Ostoja to zespół prestiżowych domów zlokalizowanych w spokojnej enklawie Ciechanowa nieopodal ulicy Rzeczkowskiej. Zostały one zaprojektowane z myślą o potrzebach najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują komfortu i wysokiego standardu.

Nasi klienci mają możliwość dopasowania domu w pełni do swoich potrzeb, poprzez wybór działki oraz domu, jaki ma na niej stanąć.
Proponujemy 3 modele domów, od 129m2 do 239 m2, z których każdy zaprojektowany został tak, aby mieszkańcy mogli korzystać z przestronnych i przemyślanych wnętrz. Każdy klient może również samodzielnie zaprojektować wymarzony układ swojego domu.

Wysmakowane rozwiązania architektoniczne będą cieszyć mieszkańców. W każdym z naszych domów znajdują się min. 2 łazienki oraz 1 garaż i jedno miejsce postojowe. Dobre wykorzystanie przestrzeni pozwala również na uzyskanie niższych kosztów utrzymania, a zaprojektowane tarasy stanowią sferę wypoczynku, relaksu i regeneracji.

Rezydencje Ostoja znajdują się w pobliżu ulicy Rzeczkowskiej, w dogodnej lokalizacji, która umożliwia sprawny dojazd do centrum, jak również do Warszawy.
Dostosowanie do klienta
Wysoki komfort
Nowoczesna architektura
CZYTAJ DALEJ

Nasze domy

Twój dom w 5-ciu krokach
KLIKNIJ TU
Sprawdź jak może wyglądać Twój dom - kliknij poniżej

zamknij
Pobierz lub wydrukuj kartę wybranego produktu

Lokalizacja

Z nami wszędzie blisko.

Kontakt

8454253396

Dane inwestycji

ul. Św. Rodziny (blisko ul. Rzeczkowskiej)
06-413 Ciechanów

Dane inwestora

Depekor Sp. z o.o.
ul. 1 Sierpnia 30/82
02-134 Warszawa